به قسمت فارسی وبسایت خوش آمدید

اطلاعیه

DocumentName
به اطلاع دوستان و علاقمندان شرکت حضوری در جلسات کلیسا می رسانیم که از تاریخ یکشنبه ۶ دسامبر بار دیگر درهای کلیسا به روی پرستش کنند گان باز خواهد بود. جلسه تعلیمی صبح ساعت ۱۱ و جلسه بشارتی انجیل ساعت ۳۰: ۶ عصر هر یکشنبه برگزار خواهد شد.
فایل های صوتی خطبه های یکشنبه
مشخصات کلیسا

 

برنامه های یکشنبه

11:00 صبح

6:30 بعد از ظهر

اگر از لندن دیدار می کنید لطفا به جماعت ربانی مابپیوندید

دعای ما این است که شما برکات خداوند را  همچنان که او را پرستش می کنید و کلامش را مطالعه می نمایید

در زندگی خود بدانید.

اطلاعات بیشتر 

آیا به ایمان مسیحی علاقه مند هستید؟

 

امروزه مسائل مهم زندگی به راحتی از زندگی ما جدا شده در جایی که ضد خدایی و بی خدایی رواج دارد،اجازده ندهید تا معنای زندگی و هدف آن را فراموش کنیم شادی و سعادت واقعی در خور این است که بدانیم ما که هستیم خدای زنده حقیقی و خالق خود را بشناسیم .

 

محبت خداوند در بروز ویروس کرونا

 

موعضه ها

نزدیکی روح القدس

نزدیکی روح القدس
رساله افسسیان ۴: ۲۸ دکتر پیتر مسترز
پولس ما را ترغیب می کند تا هرگز روح القدس را محزون نسازیم. در این جا به گناهانی اشاره شده که او را محزون ساخته و باعث می شود تا روی خود را مخفی نماید (ولی هرگز ما را ترک نمی کند). معنای مهر شدن در روح نیز تعریف شده و حماقت بی ارزش شمردن فیض او.

تقریبا یک مسیحی

تقریبا یک مسیحی
کتاب اعمال رسولان ۲۶: ۲۸ دکتر پیتر مسترز
اگریپاس پادشاه وقتی که دفاعیه پولس را شنید اعلام داشت: تقریبا مرا متقاعد ساختی که مسیحی بشوم. چه چیزی ذهن و وجدان او را اسیر خود ساخته بود؟ چرا وی ایمان نیاورد؟ دلایل بی ایمانی او ممکن است دلایل بی ایمانی ما باشند.

گناهان شکل دهنده

گناهان شکل دهنده
افسسیان ۴: ۲۵ دکتر پیتر مسترز
گناهان شکل دهنده بدین معنا که نه فقط آنها در نظر خداوند زنده بسیار منفور هستند بلکه ریشه عمیقی نیز در دل هر یک از ما داشته و باعث تحریک دیگر گناهان شده و کل شخصیت ما را شکل می دهند؛ در صورتیکه خصوصیات اخلاقی یک مسیحی ( که با یاری خداوند انجام شوند) باعث یک عمر برکت ما می شوند.

محبت همین است

محبت همین است
نامه اول یوحنا ۴: ۱۰ شبان ابراهیم آقامحمد
خدای زنده و حقیقی، محبت است. این محبت در تجسم و ورود عیسی مسیح به این دنیا بر بنی آدم آشکار گشته است. خداوند پسریگانه مولودش را به جهان فرستاد تا از راه ایمان به او هریک از ما به حیات ابدی برسد. محبت یعنی این.

شخصی تازه

شخصی تازه
رساله افسسیان ۴: ۱۷ دکتر پیتر مسترز
ابتدا بررسی وضعیت بنی آدم در حالت طبیعی. سپس تغییر و تحول در دو سطح؛ ۱) تحول روحانی که بیرون کردن انسان کهنه و پوشیدن حیات نوست و این کاملا کار خداوند زنده است ۲) جزییات مقدس شدن، وقتی که ایمانداران مسیحی توسط خداوند قدرت می یابند تا در راه قدوسیت بکوشند.

گستردگی محبت خدای زنده و حقیقی

گستردگی محبت خدای زنده و حقیقی
انجیل یوحنا ۳: ۱۶ دکتر پیتر مسترز
معروف ترین آیه کتاب مقدس ذات خدای زنده و حقیقی را آشکار می کند و محبت بی کرانش را در این که شخص دوم تثلیث را به این جهان فاسد می فرستد. محبت خداوند به جهان به چه معناست؟ خداوند عیسی مسیح چه کرد تا گناهکاران را نجات بخشد؟

کتابخانه

 

کتابها و کتابچه هایی توسط دکتر پیتر ماسترز

نوشته شده

بعنوان مثال هفت نشانه قطعی روحانی

و کتاب مقدس به ما چه می گوید.

این کتاب ها به فارسی ترجمه شده است.

 

اطلاعات بیشتر

مطبوعات

 

موضوعات حیاتی که امروزه ایمان داران

با آنها مواجه اند چیست؟

در اینجا نمونه ای از این مقاله های مسیحی در اختیار داریم.

 

 

اطلاعات بیشتر